Nutridrink

Czym jest NUTRIDRINK?

Nutridrink jest suplementem diety, który w niewielkiej ilości (jedynie 125 ml) posiada wiele składników mineralnych, które w efekcie dają dużą ilość energii. Należą do nich: wszystkie witaminy oraz minerały, węglowodany, białko i tłuszcze. Skład tego suplementu sprawia, że organizm kuracjusza jest odpowiednio odżywiony.

Prezentowany produkt stosowany jest u pacjentów, którzy chorują przewlekle, jak również u tych, u których stwierdzono zmiany onkologiczne. Nutridrink jest także doskonały dla chorych przed, jak również po operacjach oraz tych, którzy mają na ciele rany i odleżyny.

Nutridrinki to suplementy, które w małej ilości (jedyne 125 lub 200 ml) posiadają wszystkie składniki w odpowiednich wielkościach, jakie potrzebne są do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Forma płynna drinka sprawia, że są łatwe do spożycia, dzięki czemu są doskonałą alternatywą dla  pacjentów, którzy nie mogą spożywać stałych posiłków. Nutridrink jest dopełnieniem diety pacjenta, inaczej nazywanej żywieniem medycznym.

Nutridrink na biurku każdego pacjenta

Prezentowaną mieszaninę składników Nutridrink trzeba spożywać systematycznie, bo tylko wtedy zapewniamy organizmowi pacjenta odpowiednio odżywić nasze ciało, dać mu odpowiednią ilość energii, jak również komponenty, które pozwolą pacjentowi zwalczyć chorobę. Aby dieta miała sens, należy przyjmować 2 butelki Nutridrinka przez minimum dwa tygodnie. Preparaty powinno się wypijać między spożywaniem jednego posiłku a drugiego. Preparaty te doskonale smakują schłodzone.Można je również wlewać do gotujących się potraw.

Więcej w zakładce: Jak stosować Nutridrink

Usystematyzowanie odpowiednich warunków żywienia sprawia, że chory odzyskuje stracone siły podczas rekonwalescencji, dzięki czemu poprawia się jakość jego życia. Opłacalnym jest pamiętanie o stosowaniu wskazówek dietetycznych, które pozwolą rozwiązać problemy pacjentów dotyczące jedzenia, które są skutkiem choroby pacjenta (np. niechęć do jedzenia).

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.